Tvättställsblandare Mora IzzyUtan Lyftventil
2 940 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsblandare Mora Izzy är en ettgreppsblandare som förmedlar harmoni och elegans och ger även det vackraste badrum ett designlyft. Pipens formsköna linjer ger Tvättställsblandare Mora Izzy sitt karaktäristiska utseende. Här är en tvättställsblandare med fast eller svängbar pip. Du gör själv inställningen med en enkel justering på baksidan av blandaren.
Varumärke
MoraBeskrivning
Tvättställsblandare Mora Izzy är en ettgreppsblandare som förmedlar harmoni och elegans och ger även det vackraste badrum ett designlyft. Pipens formsköna linjer ger Tvättställsblandare Mora Izzy sitt karaktäristiska utseende. Här är en tvättställsblandare med fast eller svängbar pip. Du gör själv inställningen med en enkel justering på baksidan av blandaren.
Övrigt:
- Flödesbegränsare 12 l/min
- Svängbar pip 120°, 360° eller fast pip
- Hålmått Ø29-37 mm
- Flödesbegränsare 12 l/min
- Svängbar pip 120°, 360° eller fast pip
- Hålmått Ø29-37 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Art.Nr. | 702805 |
| Serie | Izzy |
| Färg | Krom |
| Höjd | 278 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Piputsprång | 110 mm |
| RSK-nr | 8220066 |
| EAN-nr | 7391887205422 |

