Tvättställsblandare Mora MMIX CareMed Lyftventil
3 605 kr
1 941 krSpara 46 %Kampanj
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

MMIX Care
Med Lyftventil
1 941 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsblandare Mora MMIX Care kombinerar en formskön och ergonomisk design med en energieffektiv insida. Designen präglas av en smeksamt böljande geometri och förmedlar en tidlös och sammanhängande stil över hela serien. Tvättställsblandare Mora MMIX Care bidrar till låg energiförbrukning och långsiktig miljöhänsyn. Välj med eller utan lyftventil.
Varumärke
MoraBeskrivning
Tvättställsblandare Mora MMIX Care kombinerar en formskön och ergonomisk design med en energieffektiv insida. Designen präglas av en smeksamt böljande geometri och förmedlar en tidlös och sammanhängande stil över hela serien. Tvättställsblandare Mora MMIX Care bidrar till låg energiförbrukning och långsiktig miljöhänsyn. Välj med eller utan lyftventil.
Övrigt:
- ESS (Energisparsystem)
- Mjukstängning med keramisk tätning
- Omställbar flödesbegränsning och temperaturspärr
- ECO (Energi- och vattenbesparande strålsamlare 6 l/min)
- Flexibla anslutningsrör i metallomspunnen Soft-PEX®
- Hålmått Ø28-37 mm
- ESS (Energisparsystem)
- Mjukstängning med keramisk tätning
- Omställbar flödesbegränsning och temperaturspärr
- ECO (Energi- och vattenbesparande strålsamlare 6 l/min)
- Flexibla anslutningsrör i metallomspunnen Soft-PEX®
- Hålmått Ø28-37 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Art.Nr. | 733060.CA |
| Serie | MMIX |
| Produkttyp | Tvättställsblandare |
| Färg | Krom |
| Höjd | 169 mm |
| Bottenventil | Ja, Lyftventil |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Piputsprång | 102 mm |
| RSK-nr | 8318161 |
| EAN-nr | 7391887232503 |

