Tvättställsblandare Nortiq Bedford
fr.495 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Bedford
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsblandare Nortiq Bedford ger badrummet karaktär med sin moderna konstruktion och kantiga design.
Varumärke
NortiqBeskrivning
Tvättställsblandare Nortiq Bedford ger badrummet karaktär med sin moderna konstruktion och kantiga design.
Tvättställsblandaren är en ettgreppsblandare som erbjuder både bekväm och enkel användning.
I leveransen ingår en matchande bottenventil med push-up funktion samt två flexibla anslutningsslangar för montering.
I leveransen ingår en matchande bottenventil med push-up funktion samt två flexibla anslutningsslangar för montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nortiq |
| Art.Nr. | 75024-NN |
| Serie | Bedford |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Antik Mässing, Krom, Mattsvart |
| Höjd | 147 mm |
| Bottenventil | Ja, Push-Open |
| Piputsprång | 195 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Bredd | 55 mm |
| Djup | 134 mm |
| Garanti | 2 år |
| Håltagningsmått | 35 mm |

