Tvättställsblandare Scandtap Steel Voyage MediumBlack
Rek. pris 5 595 kr
4 215 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Black
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Steel Voyage Medium
Black
4 215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsblandare Scandtap Steel Voyage Medium i minimalistisk design med unikt slimmade detaljer. Formspråket är en kombination av stilrena inslag och klassiska former. En medelhög modell utan skarv som passar utmärkt till infällda tvättställ och nedsänkta för extra handutrymme. Försedd med kvalitativa komponenter som sparar vatten och bibehåller ett perfekt anpassat vattenflöde. Blandaren levereras med Neoperl-anslutningsslang med 10 mm slät ända.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Tvättställsblandare Scandtap Steel Voyage Medium i minimalistisk design med unikt slimmade detaljer. Formspråket är en kombination av stilrena inslag och klassiska former. En medelhög modell utan skarv som passar utmärkt till infällda tvättställ och nedsänkta för extra handutrymme. Försedd med kvalitativa komponenter som sparar vatten och bibehåller ett perfekt anpassat vattenflöde. Blandaren levereras med Neoperl-anslutningsslang med 10 mm slät ända.
0
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 10313 |
| Serie | Voyage |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Black |
| Höjd | 196 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 125 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Yta | Halvmatt |
| Håltagningsmått | 35 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| RSK-nr | 8275726 |
| EAN-nr | 7350086956894 |


