Tvättställsblandare Toniton x Tapwell Arch Tap 03
fr.7 495 kr
Välj variant

Arch Tap 03
7 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsblandare Toniton x Tapwell Arch Tap 03 med vacker matt yta i finstruktur. Tvättställsblandaren har en hög, svängbar och rundad pip och är en ettgreppsblandare med användarvänligt grepp.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Tvättställsblandare Toniton x Tapwell Arch Tap 03 med vacker matt yta i finstruktur. Tvättställsblandaren har en hög, svängbar och rundad pip och är en ettgreppsblandare med användarvänligt grepp.
Välj mellan olika färger. Komplettera med bottenventil i samma kulör (säljs separat).
Skötselråd
Torka av med en ren trasa och vatten eller med en lösning av vatten och ett neutralt rengöringsmedel. Ta bort tvålrester omedelbart med en ren, torr trasa. Använda inte tvättsvamp som kan orsaka repor. Använd inte lösningsmedel. Använd inte ättiksyra eller citronsyra.
Skötselråd
Torka av med en ren trasa och vatten eller med en lösning av vatten och ett neutralt rengöringsmedel. Ta bort tvålrester omedelbart med en ren, torr trasa. Använda inte tvättsvamp som kan orsaka repor. Använd inte lösningsmedel. Använd inte ättiksyra eller citronsyra.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Serie | Arch |
| Produkttyp | Tvättställsblandare |
| Färg | Ash Green, Deep Blue, Greige, Reddish Brown |
| Höjd | 328 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 150 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Djup | 150 mm |
| Material | Mässing |
