Badkarsvägg Arrow Bath
2 658 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
duschset150 cc
6 674 kr
Bath
2 658 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkarsvägg Arrow Bath i klarglas är ett bra komplement till ditt badkar. Duschväggen har lyftgångjärn i metall, blankpolerade profiler och är ställbar 20 mm. Tätlist mot karet medföljer.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Badkarsvägg Arrow Bath i klarglas är ett bra komplement till ditt badkar. Duschväggen har lyftgångjärn i metall, blankpolerade profiler och är ställbar 20 mm. Tätlist mot karet medföljer.
Dokument
Recensioner
Donna HVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket nöjd ,
+ Snygg och prisvärd
MarcusVerifierad köpare
för 7 år sedanBra duschvägg, enkel att installera
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 5251 |
| Typ | Badkarsvägg |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Serie | Bath |
| Profil | Aluminium |
| Justerbar | 785-810 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| Installation | Tillval |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Placering | Mot vägg |
| Form | Rak |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Vikt | 18,4 kg |
| RSK-nr | 7390596 |
| EAN-nr | 7391551052512 |
