Badkarsvägg Svedbergs Skoga Rak
Rek. pris 5 490 kr
fr.4 392 kr
Se priset!
Välj variant

Skoga Rak
4 392 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkarsvägg Svedbergs Skoga Rak är en öppningsbar dörr med transparent tätningslist mot badkarskanten. Härdat säkerhetsglas 6 mm.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Badkarsvägg Svedbergs Skoga Rak är en öppningsbar dörr med transparent tätningslist mot badkarskanten. Härdat säkerhetsglas 6 mm.
Väggprofil medger rördragning 30 mm från vägg. Höjd 144 cm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Produkttyp | Badkarsvägg |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 300 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| Höjd | 1410, 1440 mm |
| Serie | Skoga |
| Profil | Blank Aluminium, Matt Aluminium, Svart Matt |
| Färg | Aluminium, Svart |
| Blandare | Nej |
| Justerbar | 790-810 mm |
| Hängning | Vändbar |
| Placering | Mot vägg |
| Form | Rak |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Vikt | 21 kg |
| Ställbar | Nej, Ja |



