Duschdörr Arrow Duodoor Tonat glasBredd: 480-500 mm
Rek. pris 4 110 kr
2 965 kr
2 438 krSänkt pris!Spara 527 kr
Duodoor Tonat glas
Bredd: 480-500 mm
2 438 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArrowBeskrivning
Arrow Round halvrund inåt&utåtgående vändbar singelpackad
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 5262-40 |
| Produkttyp | Duschdörr |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1900 mm |
| Serie | DuoDoor |
| Profil | Aluminium |
| Färg | Silver |
| Justerbar | 480-500 mm |
| Glastyp | Tonat glas |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Placering | Mot vägg |
| Form | Rak |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Vikt | 17,95 kg |
| RSK-nr | 7390637 |
| EAN-nr | 7391551526242 |
