Duschdörr Macro Design Grace Rak780 mm, Borstad Krom, Tonat Glas
13 585 kr
9 510 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Storlek:
780x2000 mm
Glastyp:
Tonat Glas
Profil:
Borstad Krom
takduschsetVit
9 510 krduschsetDuschset Macro Design Nifty
760 kr
Grace Rak
780 mm, Borstad Krom, Tonat Glas
9 510 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschdörr Macro Design Grace Rak är en stilren duschdörr med vackra beslag och ett knopphandtag. Den minimalistiska designen på Grace tilltalar många i form och uttryck och skapar ett lyxigt badrum med stora glasytor och vackra detaljer. Grace Dörr är en lyxig duschlösning för dig som söker det lilla extra. Dörren kan fällas in mot väggen efter användning och den är vändbar så att du själv väljer vilken sida du hänger dörren på.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Duschdörr Macro Design Grace Rak är en stilren duschdörr med vackra beslag och ett knopphandtag. Den minimalistiska designen på Grace tilltalar många i form och uttryck och skapar ett lyxigt badrum med stora glasytor och vackra detaljer. Grace Dörr är en lyxig duschlösning för dig som söker det lilla extra. Dörren kan fällas in mot väggen efter användning och den är vändbar så att du själv väljer vilken sida du hänger dörren på.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | DSLFIBO80TO |
| Storlek | 780x2000 mm |
| Typ | Duschdörr |
| Bredd | 780 mm |
| Glastyp | Tonat Glas |
| Profil | Borstad Krom |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Grace |
| Färg | Borstat Krom |
| Blandare | Nej |
| Handtag | Ja |
| Justerbar | 0-3 mm |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Material | Härdat Säkerhetsglas |
| Placering | Mot vägg |
| Form | Rak |
| Ställbar | Ja |
| Glastjocklek | 8 mm |
| RSK-nr | 7333728 |
| EAN-nr | 7332512121670 |
