Duschdörr Macro Design Grace Rak780 mm, Mattsvart, Linjeglas
Rek. pris 14 685 kr
10 285 kr
10 280 krSänkt pris!
Vald variant
Storlek:
780x2000 mm
Glastyp:
Linjeglas
Profil:
Svart
takduschsetVit
9 510 krduschsetDuschset Macro Design Nifty
760 kr
Grace Rak
780 mm, Mattsvart, Linjeglas
10 280 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschdörr Macro Design Grace Rak är en stilren duschdörr med vackra beslag och ett knopphandtag. Den minimalistiska designen på Grace tilltalar många i form och uttryck och skapar ett lyxigt badrum med stora glasytor och vackra detaljer. Grace Dörr är en lyxig duschlösning för dig som söker det lilla extra. Dörren kan fällas in mot väggen efter användning och den är vändbar så att du själv väljer vilken sida du hänger dörren på.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Duschdörr Macro Design Grace Rak är en stilren duschdörr med vackra beslag och ett knopphandtag. Den minimalistiska designen på Grace tilltalar många i form och uttryck och skapar ett lyxigt badrum med stora glasytor och vackra detaljer. Grace Dörr är en lyxig duschlösning för dig som söker det lilla extra. Dörren kan fällas in mot väggen efter användning och den är vändbar så att du själv väljer vilken sida du hänger dörren på.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | DSLFIMS80LI |
| Storlek | 780x2000 mm |
| Typ | Duschdörr |
| Bredd | 780 mm |
| Glastyp | Linjeglas |
| Profil | Svart |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Grace |
| Färg | Mattsvart |
| Blandare | Nej |
| Handtag | Ja |
| Justerbar | 0-3 mm |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Material | Härdat Säkerhetsglas |
| Placering | Mot vägg |
| Form | Rak |
| Ställbar | Ja |
| Glastjocklek | 8 mm |
| RSK-nr | 7270176 |
| EAN-nr | 7332512229963 |
