Bad & Duschkabin Arrow 6026
Rek. pris 24 240 kr
16 045 kr
14 804 krSänkt pris!Spara 1 241 kr

6026
14 804 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bad & Duschkabin 6026 med badkar gör det möjligt att bada och duscha i samma kabin. Välj mellan att stå upp, sitta på sittplatsen eller sjunka ner i ett varmt bad. Förutom det höga karet är kabinen utrustad med takdusch, kroppsduschar och massagehanddusch. Fronten är löstagbar, fötterna ställbara och kabinen har belysning, sittplats samt spegel och hyllor. Kabinen är även försedd med mora termostat och radio. Bad & duschkabinen är gjord av härdat säkerhetsglas.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Bad & Duschkabin 6026 med badkar gör det möjligt att bada och duscha i samma kabin. Välj mellan att stå upp, sitta på sittplatsen eller sjunka ner i ett varmt bad. Förutom det höga karet är kabinen utrustad med takdusch, kroppsduschar och massagehanddusch. Fronten är löstagbar, fötterna ställbara och kabinen har belysning, sittplats samt spegel och hyllor. Kabinen är även försedd med mora termostat och radio. Bad & duschkabinen är gjord av härdat säkerhetsglas.
Invändigt har duschkabinen en höjd på 192 cm.
OBS! Kräver en takhöjd på minst 230cm.
OBS! Kräver en takhöjd på minst 230cm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 6026 |
| Storlek | 1030x1030 mm |
| Typ | Bad & Duschkabin |
| Bredd | 1030 mm |
| Djup | 1030 mm |
| Höjd | 2170 mm |
| Profil | Aluminium |
| Färg | Vit |
| Blandare | Ja |
| Ryggmassage | Ja |
| Bottenplatta ingår | Ja |
| Glastyp | Tonat glas |
| Placering | Hörn |
| Form | Rund |
| Fotmassage | Nej |
| Massagemunstycke | Ja |
| Handdusch | Ja |
| Antal Dörrar | 2 st |
| Glastjocklek | 5 mm |
| Takdusch | Ja |
| Vikt | 94 kg |
| RSK-nr | 7390506 |
| EAN-nr | 7391551060265 |


