Duschkabin Arrow 6006
14 482 kr
14 204 krSänkt pris!

6006
14 204 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschkabin 6006 har många duschmöjligheter såsom massagehanddusch, kroppsduschar, takdusch, termostat, radio, LED-display med touch-knappar, LED-takbelysning, färgskiftande LED-väggbelysning, sittplats, spegel, hyllor, tonat säkerhetsglas och löstagbar front.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Duschkabin 6006 har många duschmöjligheter såsom massagehanddusch, kroppsduschar, takdusch, termostat, radio, LED-display med touch-knappar, LED-takbelysning, färgskiftande LED-väggbelysning, sittplats, spegel, hyllor, tonat säkerhetsglas och löstagbar front.
Invändigt har duschkabinen en höjd på 192 cm.
Dokument
Recensioner
RolfVerifierad köpare
för 4 månader sedanTotalt värdelös läcker på flera ställen
+ Ser bra ut
- Läcker
Ernst G M RVerifierad köpare
för 8 år sedanVerkar vara en bra duschkabin. Lyxig och lättmonterad.
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 6006 |
| Storlek | 920x920 mm |
| Produkttyp | Duschkabin |
| Bredd | 920 mm |
| Djup | 920 mm |
| Höjd | 2170 mm |
| Profil | Aluminium |
| Blandare | Ja |
| Ryggmassage | Ja |
| Bottenplatta ingår | Ja |
| Fotmassage | Nej |
| Glastyp | Tonat glas |
| Massagemunstycke | Ja |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Placering | Hörn |
| Form | Rund |
| Antal Dörrar | 2 st |
| Glastjocklek | 5 mm |
| Vikt | 81 kg |
| Handdusch | Ja |
| Takdusch | Ja |
| RSK-nr | 7390500 |
| EAN-nr | 7391551060067 |


