Duschkabin Macro Design Flow Rak med Blandare910x910 mm, Vit Profil, Klarglas
24 385 kr
17 070 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Storlek:
910x910 mm
Glastyp:
Klarglas
duschsitsDuschsits Macro Design Care
2 410 krstödhandtagStödhandtag Macro Design Horizont Flexible
800 kr
Flow Rak med Blandare
910x910 mm, Vit Profil, Klarglas
17 070 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschkabin Macro Design Flow är en flexibel duschkabin, full med smarta detaljer. Till och med de anspråkslösa smådelarna håller högsta klass. Även delar som knappt syns är omsorgsfullt förädlade och precist måttanpassade. Kabinen levereras med förvaringshylla med handdusch och utanpåliggande blandare.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Duschkabin Macro Design Flow är en flexibel duschkabin, full med smarta detaljer. Till och med de anspråkslösa smådelarna håller högsta klass. Även delar som knappt syns är omsorgsfullt förädlade och precist måttanpassade. Kabinen levereras med förvaringshylla med handdusch och utanpåliggande blandare.
Övrigt
- Brett modellutbud
- Yteffektiv med skjutdörrar
- Gjutmarmorkar
- Dolt avlopp
- Enkel att montera då många av delarna har snäppfunktion
- 20 års garanti
- Brett modellutbud
- Yteffektiv med skjutdörrar
- Gjutmarmorkar
- Dolt avlopp
- Enkel att montera då många av delarna har snäppfunktion
- 20 års garanti
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | DKFRYB99VKL |
| Storlek | 910x910 mm |
| Typ | Duschkabin |
| Bredd | 910 mm |
| Djup | 910 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| Höjd | 2020 mm |
| Serie | Flow |
| Profil | Vit |
| Blandare | Ja |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Placering | Hörn |
| Form | Rak |
| Glastjocklek | 6 mm |
| RSK-nr | 7371028 |
| EAN-nr | 7332512208784 |

