Duschkabin Macro Design Flow Semi med Infälld Blandare910x910 mm, Svart Profil, Klarglas
Rek. pris 32 485 kr
22 740 kr
22 286 krSänkt pris!
Vald variant
Storlek (mm):
910x910
Glastyp:
DuschstångDuschstång Macro Design Nifty
767 krDuschsitsDuschsits Macro Design Care
3 445 krStödhandtagStödhandtag Macro Design Horizont Flexible
1 145 kr
Flow Semi med Infälld Blandare
910x910 mm, Svart Profil, Klarglas
22 286 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschkabin Macro Design Flow är en flexibel duschkabin, full med smarta detaljer. Till och med de anspråkslösa smådelarna håller högsta klass. Även delar som knappt syns är omsorgsfullt förädlade och precist måttanpassade. Kabinen levereras med en förvaringshylla med integrerad blandare och takdusch.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Duschkabin Macro Design Flow är en flexibel duschkabin, full med smarta detaljer. Till och med de anspråkslösa smådelarna håller högsta klass. Även delar som knappt syns är omsorgsfullt förädlade och precist måttanpassade. Kabinen levereras med en förvaringshylla med integrerad blandare och takdusch.
Övrigt
- Brett modellutbud
- Yteffektiv med skjutdörrar
- Gjutmarmorkar
- Dolt avlopp
- Enkel att montera då många av delarna har snäppfunktion
- 20 års garanti
- Brett modellutbud
- Yteffektiv med skjutdörrar
- Gjutmarmorkar
- Dolt avlopp
- Enkel att montera då många av delarna har snäppfunktion
- 20 års garanti
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | DKFSIB99SKL |
| Storlek | 910x910 mm |
| Produkttyp | Duschkabin |
| Bredd | 910 mm |
| Djup | 910 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| Profil | Svart |
| Höjd | 2180 mm |
| Serie | Flow |
| Blandare | Ja |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Placering | Hörn |
| Form | Rund |
| Glastjocklek | 6 mm |
| RSK-nr | 7365932 |
| EAN-nr | 7332512204168 |

