Distansprofil Hietakari för Fast Duschvägg
459 kr

för Fast Duschvägg
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med hjälp av Distansprofil Hietakari för Fast Duschvägg kan produktens bredd utökas med 34 mm per sida, samtidigt möjliggör distansprofilen tilläggsrum för ytrör.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Med hjälp av Distansprofil Hietakari för Fast Duschvägg kan produktens bredd utökas med 34 mm per sida, samtidigt möjliggör distansprofilen tilläggsrum för ytrör.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 926 |
| Typ | Distansprofil |
| Bredd | 34 mm |
| Djup | 52 mm |
| Höjd | 1877 mm |
| Färg | Krom |
| Vikt | 2 kg |
