Golvlist Noro 900 till Ice
199 kr
150 krSpara 25 %Kampanj

900 till Ice
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvlist för Noro Ice i plast. Listen är 40 mm hög och hjälper till att förhindra vatten att komma ut vid dåligt golvfall.
Varumärke
NoroBeskrivning
Golvlist för Noro Ice i plast. Listen är 40 mm hög och hjälper till att förhindra vatten att komma ut vid dåligt golvfall.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 2095 |
| Produkttyp | Golvlist |
| Bredd | 35 mm |
| Längd | 900 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Serie | Ice |
| Färg | Polerat Aluminium |
| Material | Plast |
| RSK-nr | 7390336 |
| EAN-nr | 7340032420951 |


