Handtag Hansgrohe AddStoris till DuschdörrKrom
1 166 kr
933 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom

AddStoris till Duschdörr
Krom
933 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Handtag Hansgrohe AddStoris till Duschdörr är ett stilrent handtag till duschdörr.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Tjocklek på glas: 6-12 mm
- Diameter på borrhål: 6 mm
- Material: metall
- Borravstånd: 350 mm
- Kan också användas som handdukshållare
Övrigt
- Tjocklek på glas: 6-12 mm
- Diameter på borrhål: 6 mm
- Material: metall
- Borravstånd: 350 mm
- Kan också användas som handdukshållare
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41759000 |
| Typ | Handtag till duschdörr |
| Bredd | 398 mm |
| Djup | 79 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Serie | AddStoris |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 350 mm |
| Montering | Skruvas |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 4059625333112 |


