Magnetlist Contura Shower Space 13 mm
579 kr
499 krSpara 14 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Contura ShowerBeskrivning
Magnetlist Contura Shower Space 13 mm är en magnetlist i transparant plast till din duschvägg
Egenskaper
| Varumärke | Contura Shower |
| Art.Nr. | 584780 |
| Produkttyp | Duschlist |
| Bredd | 25 mm |
| Längd | 1948 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Serie | Space |
| Färg | Transparent |
| Material | Plast |
| Vikt | 5 kg |
| RSK-nr | 7402989 |
| EAN-nr | 7391515434767 |

