Magnetlist Dansani till Duschvägg D
230 kr

till Duschvägg D
230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DansaniBeskrivning
Magnetlist till D duschvägg 199 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 1600622 |
| Produkttyp | Magnetlist |
| Bredd | 10 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 1985 mm |
| Serie | Match |
| Färg | Krom |
| EAN-nr | 5711112326654 |

