Magnetlist Hafa Igloo Pro PVC
375 kr

Igloo Pro PVC
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HAFABeskrivning
Magnetlist till IglooPro Single Door. Säljs styckvis.
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
| Art.Nr. | 1450361 |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 1942 mm |
| Serie | Igloo Pro |
| Typ | Magnetlist |
| Djup | 11 mm |
| RSK-nr | 7403080 |
| EAN-nr | 7330027105260 |


