Rörbreddningsprofil Alterna Lusso för Duschhörna och DuschdörrBredd: 25,8 mm
569 kr
484 krSpara 15 %Kampanj22 tim kvar!
Vald variant
Bredd:
25,8 mm

Lusso för Duschhörna och Duschdörr
Bredd: 25,8 mm
484 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Lusso Rörbreddningsprofil 25 mm, för Lusso duschhörna, nischdörr och vikdörr. Höjd 2000 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7403444 |
| Typ | Rörbreddningsprofiler |
| Bredd | 25,8 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Lusso |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium |
| RSK-nr | 7403444 |
| EAN-nr | 7332508069115 |

