Rördragningsprofil Bathlife Profil Svart
Rek. pris 925 kr
729 kr
365 krSpara 50 %Kampanj

Profil Svart
365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rördragningsprofil Bathlife Profil Svart till serien Profil klarar utvändiga rör på upp till 39 mm. Profilen kan också användas för att bygga på duschprofilerna om det skulle behövas extra bredd för att passa i badrummet.
OBS! Kommer utan håltagning.
OBS! Kommer utan håltagning.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Rördragningsprofil Bathlife Profil Svart till serien Profil klarar utvändiga rör på upp till 39 mm. Profilen kan också användas för att bygga på duschprofilerna om det skulle behövas extra bredd för att passa i badrummet.
OBS! Kommer utan håltagning.
OBS! Kommer utan håltagning.
Recensioner
BoVerifierad köpare
för 1 månad sedanSnabb leverans och precis det jag beställde..
BjörnVerifierad köpare
för 1 år sedanUppfyller sin funktion och helt nödvändig om man har utvändiga rör på väggen.
Lennart EVerifierad köpare
för 1 år sedanFunkar bra och det blir snyggt mot vägg
Yvonne MVerifierad köpare
för 2 år sedanPassar perfekt till duchväggen. Blir snyggt
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053706 |
| Produkttyp | Duschprofil |
| Bredd | 56 mm |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Profil |
| Profil | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Vikt | 0,9 kg |
| EAN-nr | 7330027153377 |
