Rördragningsprofil Noro Frost C Svart 30 mm
Rek. pris 704 kr
596 kr
530 krSpara 11 %Kampanj

Frost C Svart 30 mm
530 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svart rördragningsprofil från Noro för duschdörrar. Används när utanpåliggande rör ligger längre ut från väggen än 30 mm.
Varumärke
NoroBeskrivning
Svart rördragningsprofil från Noro för duschdörrar. Används när utanpåliggande rör ligger längre ut från väggen än 30 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 302053 |
| Produkttyp | Rördragningsprofil |
| Bredd | 25 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 2022 mm |
| Serie | Frost |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium |
| RSK-nr | 7403487 |
| EAN-nr | 7330027115566 |
