Sittpall Noro Duschkabin och VåtrumTransparent
1 595 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Detta är en slitstark akrylpall speciellt utvecklad för duschkabiner och
våtrum, men går även utmärkt att använda i övriga hemmet.
Varumärke
NoroBeskrivning
Detta är en slitstark akrylpall speciellt utvecklad för duschkabiner och
våtrum, men går även utmärkt att använda i övriga hemmet.
Med sin stilrena design och goda kvalitet är det en riktig vinnare. Pallen finns i tre utföranden: transparent, pearl white och rosé.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 0089 |
| Bredd | 340 mm |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Färg | Transparent |
| Material | Akryl |
| EAN-nr | 7340032400892 |


