Släplist Hafa Infinity
185 kr
Se priset!

Infinity
185 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Släplist Hafa Infinity är en tätningslist mot golv för Infinity duschdörrar och duschväggar. Köp till denna för att skapa en tätning mot golvet.
Varumärke
HafaBeskrivning
Släplist Hafa Infinity är en tätningslist mot golv för Infinity duschdörrar och duschväggar. Köp till denna för att skapa en tätning mot golvet.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1451025 |
| Produkttyp | Släplist |
| Bredd | 12 mm |
| Djup | 980 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Serie | Infinity |
| Vikt | 0,4 kg |
| RSK-nr | 7403536 |
| EAN-nr | 7330027120218 |
