Stödhandtag Macro Design Horizont Flexible
1 145 kr

Horizont Flexible
1 145 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stödhandtag Macro Design Horizont Flexible är en smart och enkel lösning tillverkad av naturfärgade aluminiumprofiler och fästen i massiv kromad metall.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Stödhandtag Macro Design Horizont Flexible är en smart och enkel lösning tillverkad av naturfärgade aluminiumprofiler och fästen i massiv kromad metall.
Använd som ett stödhandtag i din dusch eller handdukshängare på väggen. Kan monteras direkt på väggen i ditt badrum. Vill du slippa borra i tätskiktet så montera den i profilerna på Spirit eller Flow duschhörna eller i profilerna på Flow kabin.
Dokument
Recensioner
Hans LVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl halkfri och väldigt stabil.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | MHHFK60 |
| Produkttyp | Stödhandtag |
| Bredd | 630 mm |
| Djup | 80 mm |
| Längd | 80 mm |
| Serie | Horizont |
| Färg | Krom |
| Material | Aluminium |
| Yta | Blank |
| RSK-nr | 7402980 |
| EAN-nr | 7332512087747 |
