Tätningsprofil Contura Shower Showerama Art Sats för Pendeldörr45°-anslutning
519 kr
489 krSänkt pris!
Vald variant
Anslutning:
45°

Showerama Art Sats för Pendeldörr
45°-anslutning
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tätningsprofil Contura Shower Showerama Art Sats för att täta mellan två dörrar. För dörrtjocklek 8 mm.
Varumärke
Contura ShowerBeskrivning
Tätningsprofil Contura Shower Showerama Art Sats för att täta mellan två dörrar. För dörrtjocklek 8 mm.
Egenskaper
- Gummitätning med magnetremsor
- 45° eller 90°-anslutning
Leveransomfattning
- 2 tätningsprofiler, magnetiska
- Gummitätning med magnetremsor
- 45° eller 90°-anslutning
Leveransomfattning
- 2 tätningsprofiler, magnetiska
Egenskaper
| Varumärke | Contura Shower |
| Art.Nr. | 560.822.00.2 |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Bredd | 90 mm |
| Djup | 50 mm |
| Anslutning | 45° |
| Höjd | 2180 mm |
| Serie | Showerama Art |
| RSK-nr | 7354703 |
| EAN-nr | 4025410693907 |




