Väggprofil Dansani Satin till Modell A, B och C
1 460 kr

Satin till Modell A, B och C
1 460 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DansaniBeskrivning
Väggprofil satin till modell A, B och C.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 1600501 |
| Produkttyp | Väggprofil |
| Bredd | 41 mm |
| Djup | 33 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Match |
| Färg | Satin |
| EAN-nr | 5711112294212 |

