Vinkelvägg Macro Design Flow
Rek. pris 5 385 kr
fr.3 932 kr
Se priset!
Välj variant

Flow
3 932 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Macro Design vinkelvägg som passar till Flow duschhörnor och nischer.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Storlek | 700x1900, 800x1900, 900x1900 mm |
| Produkttyp | Vinkelvägg |
| Bredd | 700, 800, 900 mm |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 1900 mm |
| Serie | Flow |
| Profil | Matt aluminium, Vit |
| Material | Härdat Säkerhetsglas |
| Form | Rak |
| Glastjocklek | 4 mm |
| Vikt | 16, 18, 19 kg |
| Glastyp | Frostat Glas, Klarglas |

