Duschdörr Svedbergs Skoga Vikskärmvägg97x3x198, Svart Matt/Halvfrost Integrerat handtag
8 470 kr
6 776 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
970 mm
Glastyp:
Velca 60
Profil:
Svart Matt

Skoga Vikskärmvägg
97x3x198, Svart Matt/Halvfrost Integrerat handtag
6 776 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschdörr Skoga med Vikbar skärmvägg, djup 70-100 cm. Duschdörren har integrerat handtag. Levereras med transparent tätningslist mot golv. Härdat säkerhetsglas 6 mm. Levereras med integrerat handtag.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Duschdörr Skoga med Vikbar skärmvägg, djup 70-100 cm. Duschdörren har integrerat handtag. Levereras med transparent tätningslist mot golv. Härdat säkerhetsglas 6 mm. Levereras med integrerat handtag.
Väggprofil medger rördragning 30 mm från vägg. Duschväggen kan kompletteras med byggprofil med djup 30 alternativt 50 mm. Duschväggen är inte justerbar.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 61409210 |
| Typ | Vikbar duschvägg |
| Bredd | 970 mm |
| Glastyp | Velca 60 |
| Höjd | 1980 mm |
| Serie | Skoga |
| Profil | Svart Matt |
| Färg | Svart |
| Blandare | Nej |
| Handtag | Integrerat |
| Justerbar | 960-980 mm |
| Vikt | 33 kg |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Placering | Mot vägg |
| Form | Rak |
| Ställbar | Ja |
| Glastjocklek | 6 mm |
| RSK-nr | 7332129 |
| EAN-nr | 7323100214133 |




