Duschvägg INR Basic Ramona
fr.5 390 kr
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Basic Ramona
5 390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschvägg INR Basic Ramona är en elegant duschskärm med en fast glasvägg och en duschdraperistång på 1000 mm som kan kapas till önskad längd. Väggprofilen i blankpolerad aluminium har utrymme för rörgenomföring upp till 35 mm från vägg och kan monteras med INRs limkit Borrfritt - ett snabbt och säkert montage utan att behöva borra i kaklet. Tätningslist medföljer.
Varumärke
INRBeskrivning
Duschvägg INR Basic Ramona är en elegant duschskärm med en fast glasvägg och en duschdraperistång på 1000 mm som kan kapas till önskad längd. Väggprofilen i blankpolerad aluminium har utrymme för rörgenomföring upp till 35 mm från vägg och kan monteras med INRs limkit Borrfritt - ett snabbt och säkert montage utan att behöva borra i kaklet. Tätningslist medföljer.
INR - Iconic Nordic Rooms har lång erfarenhet av design och tillverkning av badrumsmöbler, de skapar badrumsinredning av gedigen kvalitet, med smarta funktioner och ett genomarbetat miljötänk.
Dokument
Recensioner
PSVerifierad köpare
för 1 månad sedanRiktigt bra duschvägg och lätt att montera, en av de få som är lite högre
+ Hög
- Fin installation
Anna SVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnygg och stilren duschvägg
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Produkttyp | Duschvägg |
| Bredd | 800, 900 mm |
| Höjd | 2100 mm |
| Serie | Basic |
| Profil | Blankpolerade |
| Placering | Hörn |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Form | Rak |
| Glastyp | Klarglas |
