Duschvägg Noro Art Happy Going
fr.4 495 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Art Happy Going
4 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschvägg Noro Frost DV Happy Going med mönster av design Ulrika Hydman-Vallien. Duschväggen är försedd med 8 mm säkerhetsglas. Duschvägg Noro Frost DV Happy Going Design är utrustad med draperistång 120 cm som är lätt att kapa till önskad längd. Duschväggen har kraftig polerad aluminiumprofil, silver matt finish.
Varumärke
NoroBeskrivning
Duschvägg Noro Frost DV Happy Going med mönster av design Ulrika Hydman-Vallien. Duschväggen är försedd med 8 mm säkerhetsglas. Duschvägg Noro Frost DV Happy Going Design är utrustad med draperistång 120 cm som är lätt att kapa till önskad längd. Duschväggen har kraftig polerad aluminiumprofil, silver matt finish.
Profil för utvändig rördragning finns att köpa till.
Dokument
Recensioner
Kerstin LVerifierad köpare
för 1 år sedanBlev så bra, så nöjd, då jag äntligen fick den på plats.
+ Så fin. snabb leverans.
- Hittar inget negativt
Krister JVerifierad köpare
för 6 år sedanMycket snygg och lättmonterad duschvägg till ok pris
+ Lättstädad och lättmonterad
- Gummibiten för att justera väggen i våg litade jag inte på, tillverkade en bättre
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Produkttyp | Duschvägg |
| Bredd | 700, 800, 900, 1150 mm |
| Djup | 1200 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Frost |
| Profil | Matt aluminium |
| Blandare | Nej |
| Glastyp | Mönstrat glas |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Öppning | 1200 mm |
| Placering | Hörn |
| Form | Rak |
| Glastjocklek | 8 mm |
| Justerbar | 1130-1140, 680-690, 780-790, 880-890 mm |
| Vikt | 28, 30, 32, 34 kg |
