Distansprofil Hietakari för Duschdörr Bläk
426 kr
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med hjälp av Distansprofil Hietakari för Duschdörr Bläk kan produktens bredd ytterligen utökas med 34 mm per sida, samtidigt möjliggör distansprofilen tilläggsrum för ytrör.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Med hjälp av Distansprofil Hietakari för Duschdörr Bläk kan produktens bredd ytterligen utökas med 34 mm per sida, samtidigt möjliggör distansprofilen tilläggsrum för ytrör.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 706 |
| Typ | Distansprofil |
| Bredd | 34 mm |
| Djup | 52 mm |
| Höjd | 1944 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 52 cm |
| Höjd | 1944 cm |
| Bredd | 34 cm |
| Vikt | 2 g |
| Vikt | 2 kg |
