Distansprofil Hietakari för Duschdörr
426 kr
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med hjälp Distansprofil Hietakari för Duschdörr kan duschväggens bredd utökas med 34 mm per sida, samtidigt möjliggör distansprofilen tilläggsrum för ytrör. 1 st.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Med hjälp Distansprofil Hietakari för Duschdörr kan duschväggens bredd utökas med 34 mm per sida, samtidigt möjliggör distansprofilen tilläggsrum för ytrör. 1 st.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 925 |
| Typ | Distansprofil |
| Bredd | 34 mm |
| Djup | 52 mm |
| Höjd | 1894 mm |
| Färg | Krom |
| Vikt | 2 kg |
