Distansprofil Hietakari för Duschvägg Forma Fast Svart
483 kr
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Distansprofil för Hietakari Forma-seriens fasta duschväggar i standard höjd. Det finns en egen distansprofil för seriens vänd- och vikbara duschväggar som heter Hietakari distansprofil för Forma vändbar/vikbar duschvägg.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Distansprofil för Hietakari Forma-seriens fasta duschväggar i standard höjd. Det finns en egen distansprofil för seriens vänd- och vikbara duschväggar som heter Hietakari distansprofil för Forma vändbar/vikbar duschvägg.
Distansprofil för genomföring av utanpåliggande vattenrör och/eller breddning av produktmått. Distansprofilen passar för Forma-seriens fasta duschväggar i standard höjd och ökar på produktens sammanlagda bredd med +34 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | PFF-9L-M |
| Typ | Distansprofil |
| Bredd | 34 mm |
| Djup | 52 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Forma |
| Färg | Vit |
| Justerbar | Nej mm |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Material | Aluminium |

