Distansprofil Hietakari för Fast Duschvägg Bläk
426 kr
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med hjälp av Distansprofil Hietakari för Fast Duschvägg Bläk kan produktens bredd ytterligen utökas med 40 mm per sida, samtidigt möjliggör distansprofilen tilläggsrum för ytrör.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Med hjälp av Distansprofil Hietakari för Fast Duschvägg Bläk kan produktens bredd ytterligen utökas med 40 mm per sida, samtidigt möjliggör distansprofilen tilläggsrum för ytrör.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 733 |
| Typ | Distansprofil |
| Bredd | 40 mm |
| Djup | 52 mm |
| Höjd | 1917 mm |
| Färg | Krom |
| Vikt | 2 kg |
