Handtag Svedbergs Skoga med Hålgrepp
fr.410 kr
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handtag Svedbergs Skoga med hålgrepp för den som föredrar ett mer ergonomiskt grepp.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Produkttyp | Handtag |
| Bredd | 35 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Serie | Skoga |
| Färg | Blyertssvart, Krom, Matt Krom, Svart Matt |
| Material | Zamak |




