Handtag Svedbergs Skoga med HålgreppKrom
410 kr
328 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handtag Svedbergs Skoga med hålgrepp för den som föredrar ett mer ergonomiskt grepp.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 60054 |
| Typ | Handtag |
| Bredd | 35 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Serie | Skoga |
| Färg | Krom |
| Material | Zamak |
| RSK-nr | 7455753 |
| EAN-nr | 7323100358790 |




