Tröskelprofil Hietakari för Duschdörr 1000 mm
483 kr
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Beställningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tröskelprofil Hietakari för Duschdörr 1000 mm är en tröskelprofil i krom. Fastsätts i golv med silikon. Rekommenderat avstånd från dörr 50 mm.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Tröskelprofil Hietakari för Duschdörr 1000 mm är en tröskelprofil i krom. Fastsätts i golv med silikon. Rekommenderat avstånd från dörr 50 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 906 |
| Typ | Tröskelprofil |
| Bredd | 1000 mm |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Bredd | 1000 cm |
| Vikt | 0,3 g |
| Vikt | 0,3 kg |
