Tröskelprofil Hietakari för Duschhörn Rund 1000x1000 mm
725 kr
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Beställningsvara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tröskelprofil Hietakari för Duschhörn Rund 1000x1000 mm är en rundad tröskelprofil i krom. Fastsätts i golv med silikon. Rekommenderat avstånd från duschhörn 50 mm. Kan vid behov kapas av.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Tröskelprofil Hietakari för Duschhörn Rund 1000x1000 mm är en rundad tröskelprofil i krom. Fastsätts i golv med silikon. Rekommenderat avstånd från duschhörn 50 mm. Kan vid behov kapas av.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 910 |
| Typ | Tröskelprofil |
| Bredd | 1000 mm |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Bredd | 1000 cm |
| Vikt | 0,3 g |
| Vikt | 0,3 kg |
