Handdusch Bathlife Regn
Rek. pris 525 kr
fr.309 kr
fr.155 krSpara 50 %Kampanj28 tim kvar!
Välj variant

Regn
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bathlife handdusch Regn har en stilren och rund form, Ø120 mm. Med knapp kan du byta mellan tre stråltyper: traditionell, massage och dimstråle. Handduschen har antikalkfunktion, vilket innebär att det är enkelt att få bort eventuell kalk genom att gnugga på de mjuka nabbarna. Passar alla duschslangar, G1/2.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Bathlife handdusch Regn har en stilren och rund form, Ø120 mm. Med knapp kan du byta mellan tre stråltyper: traditionell, massage och dimstråle. Handduschen har antikalkfunktion, vilket innebär att det är enkelt att få bort eventuell kalk genom att gnugga på de mjuka nabbarna. Passar alla duschslangar, G1/2.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife, med mål att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid.
Rengöring
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Rengöring
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Färg | Krom, Svart |
| Diameter | 120 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Djup | 35 mm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Takdusch | Nej |
| Yta | Blank, Matt |
| Blandare | Nej |
| Anslutning Vatten | G1/2 |
| Material | ABS |
| Serie | Regn |
| Produkttyp | Handdusch |
