Handdusch Oras Apollo ECO
Rek. pris 443 kr
273 kr
Se priset!

Apollo ECO
273 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdusch Apollo ECO (252022) från Oras med ett ergonomiskt utformat handtag, flödesbegränsning 7 l/min och antikalkfunktion.
Varumärke
OrasBeskrivning
Handdusch Apollo ECO (252022) från Oras med ett ergonomiskt utformat handtag, flödesbegränsning 7 l/min och antikalkfunktion.
Rengöring
Torka produkten med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalcium kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Torka produkten med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalcium kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Dokument
Recensioner
Tommie PVerifierad köpare
för 1 månad sedanDåligt tryck och smal stråle
+ Bra pris
- Ej för de med långt hår
Egenskaper
| Varumärke | Oras |
| Art.Nr. | 252022 |
| Färg | Krom |
| Diameter | 70 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Funktion | Eco |
| Material | plast |
| Serie | Apollo |
| Produkttyp | Handdusch |
| Längd | 180 mm |
| RSK-nr | 8377484 |
| EAN-nr | 6414150080609 |

