Duschset Hafa Gaia Eco med Duschblandare Smartmix och Rostfri Duschslang AntiTwistKrom, 150 C/C
3 160 kr
Vald variant
CC-mått:
150 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Gaia Eco med Duschblandare Smartmix och Rostfri Duschslang AntiTwist
Krom, 150 C/C
3 160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Duschset Hafa Gaia Eco med Duschblandare Smartmix är ett stilrent duschset med duschstång av rostfritt stål och rostfri duschslang med AntiTwist.
Varumärke
HafaBeskrivning
Duschset Hafa Gaia Eco med Duschblandare Smartmix är ett stilrent duschset med duschstång av rostfritt stål och rostfri duschslang med AntiTwist.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1381946 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 150 mm |
| Bredd | 264 mm |
| Djup | 77 mm |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Utlopp | Nedåt |
| Takdusch | Nej |
| Handdusch | Ja |
| Blandare | Ja |
| Funktion | Skållningsspärr, HeatProtection |
| Montering | För vägg |
| Anslutning Vatten | G 3/4 |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Material | Mässing |
| Serie | Gaia |
| Typ | Duschset |
| Längd Slang | 1,5 m |
| Termostat | Ja |
| EAN-nr | 7330027150178 |



