Takduschset Burlington Avon
fr.18 735 kr
fr.16 299 krSänkt pris!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Avon
16 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Takdsuchset Burlington Avon är ett duschset med duschblandare, takdusch och handdusch är ett klassiskt duschset i kromat utförande.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Takdsuchset Burlington Avon är ett duschset med duschblandare, takdusch och handdusch är ett klassiskt duschset i kromat utförande.
Observera att vi rekommenderar att konsultera en rörmokare innan beställning av denna produkt för att säkerställa att det finns rätt förutsättningar att installera denna typ av dusch. Välj på olika storlekar för duschhuvudet.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | BAF3S+V16B |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 150 mm |
| Höjd | 842 mm |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Takdusch | Ja |
| Handdusch | Ja |
| Blandare | Ja |
| Montering | För vägg |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Avon |
| Typ | Takduschset |
| Längd Slang | 1,5 m |
| Duschhuvud | 150, 230, 305 mm |
