Takduschset Lykke Comfort
Rek. pris 2 990 kr
fr.1 790 kr
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Comfort
1 790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Takduschset Lykke Comfort är ett avskalat och stilrent komplett duschset med rundad design och detaljer. Passar perfekt i de flersta badrummen. Takduschsetet säljs komplett med två grepps blandare, takdusch samt en handdusch.
Varumärke
LykkeBeskrivning
Takduschset Lykke Comfort är ett avskalat och stilrent komplett duschset med rundad design och detaljer. Passar perfekt i de flersta badrummen. Takduschsetet säljs komplett med två grepps blandare, takdusch samt en handdusch.
Egenskaper
| Varumärke | Lykke |
| Färg | Guld, Krom |
| CC-mått | 150 mm |
| Duschanslutning | G 3/4 |
| Utlopp | Uppåt |
| Handdusch | Ja |
| Blandare | Ja |
| Produkttyp | Takduschset |
| Duschhuvud | 230 mm |
| Höjd | 125 cm |
| Serie | Comfort |
| Montering | För vägg |
