Takduschset Lykke DeluxeKrom
Rek. pris 4 990 kr
2 395 kr
2 390 krSänkt pris!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Deluxe
Krom
2 390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Takduschset Lykke Deluxe är ett modernt och snyggt duschset med raka och linjära detaljer. Passar perfekt i de flersta badrummen. Takduschsetet säljs komplett med två grepps blandare, takdusch samt en handdusch.
Varumärke
LykkeBeskrivning
Takduschset Lykke Deluxe är ett modernt och snyggt duschset med raka och linjära detaljer. Passar perfekt i de flersta badrummen. Takduschsetet säljs komplett med två grepps blandare, takdusch samt en handdusch.
Egenskaper
| Varumärke | Lykke |
| Art.Nr. | 6438543001187 |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 150 mm |
| Duschanslutning | G 3/4 |
| Utlopp | Nedåt |
| Handdusch | Ja |
| Blandare | Ja |
| Montering | För vägg |
| Installation | Tillval |
| Serie | Deluxe |
| Typ | Takduschset |
| Höjd | 125 cm |
| Duschhuvud | 270 mm |
| EAN-nr | 6438543001187 |
