Takduschset Macro Design Iseo 150 cc
fr.11 945 kr
fr.8 360 krSpara 30 %Kampanj
Välj variant

Iseo 150 cc
8 360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Takduschset Macro Design Iseo kombinerar elegans och funktionalitet och ger dig den ultimata duschupplevelsen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Takduschset Macro Design Iseo kombinerar elegans och funktionalitet och ger dig den ultimata duschupplevelsen.
Denna takdusch är utformad för att ge ett mjukt och behagligt vattenflöde, tack vare den generösa duschstrilen på 259 mm.
Information:
- Iseo takdusch med termostat
- Dold infästning
- Duschstril 259 mm
- CC 150 eller 160
Information:
- Iseo takdusch med termostat
- Dold infästning
- Duschstril 259 mm
- CC 150 eller 160
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | BTIS150BOM |
| Färg | Borstad, Borstad Mässing, Guld, Gun Metal, Krom, Svart Matt |
| CC-mått | 150 mm |
| Höjd | 1195 mm |
| Utlopp | Uppåt och Nedåt |
| Takdusch | Ja |
| Handdusch | Ja |
| Montering | Vägg |
| Anslutning Vatten | G 3/4" (R20) |
| Serie | Iseo |
| Duschhuvud | 250 mm |
| Typ | Takduschset, Tvättställsblandare |
