Takduschset Macro Design Iseo 160 cc
fr.11 945 kr
fr.8 360 krSpara 30 %Kampanj45 tim kvar!
Välj variant

Iseo 160 cc
8 360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Takduschset Macro Design Iseo kombinerar elegans och funktionalitet och ger dig den ultimata duschupplevelsen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Takduschset Macro Design Iseo kombinerar elegans och funktionalitet och ger dig den ultimata duschupplevelsen.
Denna takdusch är utformad för att ge ett mjukt och behagligt vattenflöde, tack vare den generösa duschstrilen på 259 mm.
Information
- Iseo takdusch med termostat
- Dold infästning
- Duschstril 259 mm
- CC 150 eller 160
Information
- Iseo takdusch med termostat
- Dold infästning
- Duschstril 259 mm
- CC 150 eller 160
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | BTIS160BOM |
| Färg | Borstad, Borstad Mässing, Guld, Gun Metal, Krom, Mattsvart |
| CC-mått | 160 mm |
| Höjd | 1195 mm |
| Utlopp | Uppåt och Nedåt |
| Takdusch | Ja |
| Handdusch | Ja |
| Montering | Vägg |
| Anslutning Vatten | M26 |
| Serie | Iseo |
| Duschhuvud | 250 mm |
| Typ | Takduschset, Tvättställsblandare |
