Takduschset Noro StudioMässing, cc-mått: 150 mm, Duschhuvud: Ø200 mm
Rek. pris 4 995 kr
4 989 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mässing
CC-mått:
150 mm
Duschhuvud:
200 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Studio
Mässing, cc-mått: 150 mm, Duschhuvud: Ø200 mm
4 989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takduschset Noro Studio är en stilren takdusch i rostfritt stål med termostatblandare CC150 eller CC160 i mässing. Det är enkelt att reglera mellan takdusch och handdusch genom att vrida på termostatblandaren. Teleskopsfunktion. Antiheat-system som förhindrar skållning och förhindrar att du bränner dig. Detta takduschset innehåller även en handdusch med tre funktioner, massage, dimstråle och traditionell.
Varumärke
NoroBeskrivning
Takduschset Noro Studio är en stilren takdusch i rostfritt stål med termostatblandare CC150 eller CC160 i mässing. Det är enkelt att reglera mellan takdusch och handdusch genom att vrida på termostatblandaren. Teleskopsfunktion. Antiheat-system som förhindrar skållning och förhindrar att du bränner dig. Detta takduschset innehåller även en handdusch med tre funktioner, massage, dimstråle och traditionell.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 310106 |
| Färg | Mässing |
| CC-mått | 150 mm |
| Höjd | 1161 mm |
| Utlopp | Uppåt och Nedåt |
| Takdusch | Ja |
| Handdusch | Ja |
| Blandare | Ja |
| Funktion | AntiHeat |
| Duschhuvud | 200 mm |
| Montering | För vägg |
| Serie | Studio |
| Typ | Takdusch |
| RSK-nr | 8351470 |
| EAN-nr | 7340032433456 |


