Taksil Bathlife DaggKrom
Rek. pris 625 kr
519 kr
Vald variant
Färg:
Krom

Dagg
Krom
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bathlife taksil Dagg 225x225 mm har en praktisk design med tunn profil. Taksilen är tillverkad av stadig ABS-plast och har antikalkfunktion, vilket innebär att det är enkelt att få bort eventuell kalk genom att gnugga på de mjuka nabbarna undertill. Passar alla takduschar, G1/2.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Bathlife taksil Dagg 225x225 mm har en praktisk design med tunn profil. Taksilen är tillverkad av stadig ABS-plast och har antikalkfunktion, vilket innebär att det är enkelt att få bort eventuell kalk genom att gnugga på de mjuka nabbarna undertill. Passar alla takduschar, G1/2.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife, med mål att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Recensioner
FredrikVerifierad köpare
för 5 månader sedanMotsvarade mina förväntningar rörande funktionalitet och även montering då den var av den standardstorleken som den beskrevs som.
+ Fungerar precis som väntat
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053058 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 225 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Djup | 225 mm |
| Vikt | 1,8 kg |
| Takdusch | Nej |
| Yta | Blank |
| Blandare | Nej |
| Anslutning Vatten | G 1/2 |
| Material | ABS |
| Serie | Dagg |
| Produkttyp | Taksil |
| EAN-nr | 7330027176253 |

